Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nowa strona

Zaprojektujemy i stworzymy od a do z stronę internetową dla Twojej firmy.

Rozbudowa strony

Rozbudujemy Twoją witrynę o nowe podstrony, funkcje
lub treści.

canva (2)

Edycja strony

Przeprowadzimy edycję Twojej strony, aby poprawić ją technicznie i wizualnie.

Dlaczego warto posiadać nowoczesną stronę firmy?

Zwiększenie
konwersji

Strona, która jest ładna wizualnie i przemyślana pod kątem potrzeb klienta zwiększa szansę na jego zgłoszenie.

Skuteczne pozycjonowanie i reklamy

Google bierze pod uwagę jakość strony przy określaniu jej organicznych oraz reklamowych pozycji w wyszukiwarce.

Kreowanie wizerunku
marki

Nowoczesna strona będzie lepiej trafiać do klientów mniej problemowych i z większym portfelem.

Nasz proces projektowania stron

01
Rozmowa
z Klientem

Poznajemy Twoją firmę i jej grupę docelową. Dzięki temu tworzymy stronę, która trafia do Twoich potencjalnych klientów.

02
Analiza
i research

Analizujemy strony konkurencji i potrzeby Twoich klientów,
a także robimy research
słów kluczowych.

03
Koncepcja
strony

Opracowujemy strukturę strony, jej zawartość oraz komunikację wizualną. Konsultujemy to wszystko z Klientem.

04
Budowa
strony

Po uzgodnieniu treści oraz
wyglądu strony z Klientem, przystępujemy do stworzenia
strony na domenie.

05
Sprawdzenie
i wdrożenie

Na koniec sprawdzamy, czy wszystko działa, wdrażamy Klienta oraz przekazujemy wszelkie dostępy.

Dlaczego localsee?

Zauważyliśmy, że większość lokalnie działających usługowych i handlowych firm, nie posiada przemyślanych i dobrze wyglądających stron internetowych. Fakt, że większość z tych firm posiada swoje strony, ale najczęściej nie komunikują one dobrze wartości firmy, ani nie kreują jej dobrego wizerunku.  Sprawia to, że pomimo usług wysokiej jakości i produktów w dobrej cenie, klienci wybierają inne firmy – takie, które już na pierwszy rzut oka wyglądają rzetelnie i przekonująco przedstawiają swoją ofertę.

Wiele firm działa w ten sposób, ponieważ ich właściciele najczęściej dobrze znają się na swojej pracy, ale nie mają już czasu na zdobywanie wiedzy o marketingu. Bez dobrej świadomości tego, jak istotna jest firmowa strona, przedsiębiorcy nie czują potrzeby inwestowania w nią. Właśnie dlatego wychodzimy z naszą ofertą do takich przedsiębiorców. Chcemy, aby małe firmy również mogły skutecznie się reklamować, do czego niezbędna jest profesjonalna strona internetowa.

Zgłoś się do nas, a uzyskasz nowoczesną firmową witrynę, która będzie wspierać Twoje cele biznesowe. Z dobrze zaprojektowaną stroną pozyskiwanie nowych klientów będzie Ci szło znacznie lepiej. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. 

Spójny projekt
graficzny

Treści trafiające
do Twoich klientów

Profesjonalny
wizerunek firmy

Zwiększenie
konwersji

Skuteczniejsze
reklamy

Projekt bezbłędny
pod kątem SEO

Klienci o nas

Dawid Krajewski
Dawid Krajewski
Właściciel w Powypadkowo24
Read More
Firma ma bardzo fachowe podejście do klienta. Prezentują pełny profesjonalizm i zaangażowanie, a pomoc i radę otrzymamy w każdej chwili.
Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Manager w Słoneczna Willa
Read More
Polecam firmę localsee z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta – zawsze można liczyć na pomoc, dobrą radę i niemal natychmiastową odpowiedź, a do tego wiedzą, co robią, ponieważ nasza wizytówka bardzo szybko zajęła czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania!
Dawid Drąg
Dawid Drąg
Wpółwłaściciel w Adwil
Read More
Oferta „szyta na miarę” specjalnie dla naszej firmy. Sprawna współpraca z dobrym efektem. Polecam.
Dominik Kajdan
Dominik Kajdan
Właściciel w OSK MASTER
Read More
Bardzo dobry kontakt oraz profesjonalne wykonanie usługi. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy. Serdecznie polecam!
Artur Olejniczak
Artur Olejniczak
Właściciel w EstateStreet
Read More
Polecam Localsee i Pana Dawida. Indywidualne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt i cierpliwość dla laika w kwestii pozycjonowania, to zdecydowane plusy współpracy. No i najważniejsze – pozycjonowanie działa 🙂
Vlad Urbanskyi
Vlad Urbanskyi
Właściciel w EL-COM
Read More
Jesteśmy zadowoleni, ponieważ nasze wyniki poszły w górę.
Przemysław Polowiński
Przemysław Polowiński
Właściciel w IQCHOICE
Read More
Firmę oceniam bardzo dobrze ze wględu na wysokie zaangażowanie oraz aktywne wychodzenie z sugestiami na nowe drogi rozwoju.
Aleksandra Starotecka
Aleksandra Starotecka
Specjalista ds. Marketingu w Passive Instal
Read More
Bardzo dobry kontakt z klientem. Pan Dawid zawsze pomocny oraz profesjonalny. Ze wszystkich powierzonych zadań firma wywiązuje się bez żadnych zastrzeżeń. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie tak samo owocna, a nawet bardziej niż do tej pory. Polecam 🙂
Adam Kłosowicz
Adam Kłosowicz
Właściciel w Polprofili
Read More
Współpracujemy już pół roku i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Wszystko na czas, a warunki współpracy przejrzyste.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy również Twoją stronę potrafimy zaprojektować.

ZAMÓW ROZMOWĘ

FAQ

Od czego zależy cena strony internetowej?

Koszt utworzenia strony zależy od:

  • liczby podstron,
  • stopnia rozbudowania podstron,
  • poziomu jakości wizualnej, 
  • ilości tekstów na stronie,
  • obecności niestandardowych elementów.

Ile kosztuje u nas stworzenie strony internetowej?

Ceny stron internetowych wahają się u nas od 2500 zł do 10 000 zł netto, jednak proszę pamiętać, że każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. 

Jak wygląda u nas płatność za stworzenie strony?

Pobieramy zaliczkę w wysokości 50% ceny przy podpisaniu umowy, a kolejne 50% jest płatne po zaakceptowaniu gotowej strony przez Klienta.

Ile trwa u nas budowa strony?

Budowa strony trwa u nas od 4 do 12 tygodni zależnie od stopnia skomplikowania projektu i jego wielkości, a także od tego, jak dobrze przebiega komunikacja z Klientem.

W jakiej technologii tworzymy strony?

Specjalizujemy się w tworzeniu stron w technologii WordPress. Stosujemy ją, ponieważ nasi Klienci to głównie niewielkie firmy, które nie potrzebują dedykowanych rozwiązań dla dużych sklepów internetowych czy interaktywnych platform. 

 

WordPress doskonale nadaje się do budowy prostych i średnio skomplikowanych stron, ponieważ daje możliwość elastycznej i szybkiej edycji oraz prostej obsługi strony dla Klienta. Jest też świetnie zoptymalizowany pod pozycjonowanie.

Czy stworzona strona może być samodzielnie edytowana i zarządzana przez Klienta?

Tak. Tworzymy strony na WordPressie i daje on duże możliwości w samodzielnej edycji strony, jak i zarządzaniu treścią na niej np. blogiem. Jest to najbardziej intuicyjny i popularny CMS w Polsce, jak i na świecie.

Ile kosztuje utrzymanie strony?

Zależy, co rozumiemy przez utrzymanie strony. Tak naprawdę, aby strona działała konieczne jest posiadanie domeny oraz hostingu. Cena domeny to koszt 100-120 zł na rok, a koszt hostingu to od 300-400 zł na rok w górę, zależnie od wielkości ruchu na stronie i funkcji dodatkowych.

Czym jest hosting?

Aby strona mogła być wyświetlana w sieci konieczne jest miejsce, gdzie jest ona na swój sposób umieszczona – takim miejscem jest serwer. Hosting to po prostu usługa, która polega na umieszczeniu naszej strony na serwerze.

 

Dla zdecydowanej większości stron wystarcza tzw. hosting współdzielony, czyli taki, gdzie strona jest hostowana razem z wieloma innymi stronami na jednym serwerze. Jeśli jeszcze nie posiadasz hostingu, to polecamy polską firmę dhosting, gdzie sami hostujemy stronę. Nie jest to żadna reklama, po prostu jesteśmy zadowoleni z ich usług i dlatego ich polecamy 🙂

 

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie posiadasz hostingu, a chcesz abyśmy stworzyli dla Ciebie stronę internetową, to chętnie pomożemy Ci w jego wyborze i zakupie.

Czym jest domena?

Domena, to nazwa strony zapisana w adresie url np. nasza domena to localsee.pl. Domena składa się z nazwy (localsee) oraz rozszerzenia (pl). Wykupienie domeny jest konieczne, aby strona mogła zaistnieć w internecie.

 

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie posiadasz domeny, a chcesz abyśmy stworzyli dla Ciebie stronę internetową, to chętnie pomożemy Ci w jej wyborze i zakupie.

Czym jest CMS?

CMS (ang. Content Management System) – to system zarządzania treścią w serwisie internetowym. Inaczej, jest to oprogramowanie umożliwiające w łatwy i przyjazny sposób tworzenie, edytowanie i aktualizacje treści oraz informacji na stronie bez znajomości języków programowania. 

 

Systemy CMS możemy podzielić na:

  • Otwarty (Open Source) – jest to gotowy CMS z którego możemy bezpłatnie korzystać i dokonywać w nim zmian wedle naszego uznania. Najpopularniejszym systemem otwartym jest WordPress i to na nim tworzymy strony internetowe dla naszych Klientów (również naszą stronę tak stworzyliśmy);
  • Abonamentowy (Saas) – jest to oprogramowanie z którego najczęściej korzysta się posiadając sklep internetowy np. popularny Shoper czy Magento. Jest ono udostępniane w abonamencie dla wielu Klientów (jak np. Netflix), przez co nie mamy możliwości dowolnego edytowania witryny a tylko pewne jej elementy;
  • Dedykowany – jest to system CMS przygotowany na zamówienie. Taki system opłaca się tworzyć wyłącznie przy nietypowych potrzebach i dla dużych stron. Generalnie, jest to opcja znacznie droższa od innych.

Czy masz jakieś pytania?

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym doradcą, aby uzyskać ofertę lub odpowiedzi na swoje pytania. Możemy porozmawiać np. o tym:

Najczęściej współpracujemy z firmami, które zatrudniają od kilku do kilkudziesięciu pracowników, także szczególnie polecamy kontakt jeśli Twoja firma zalicza się do tej grupy. 

Wypełnij formularz

Zamów rozmowę

Zaproponuj rozmowę, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

contact

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ ROZMOWĘ

Zadzwonimy do Ciebie, aby Ci pomóc. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów rozmowę z naszym doradcą

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Zamów bezpłatną konsultację

Zadzwonimy do Ciebie, aby Ci pomóc. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.